Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 876 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
★ ★ ★ ★ ★
adelapaterova420
★ ★ ★ ★ ★
mirneg
+ Rychlost dodani

Tato barva z řady Paste Colors od Sugarflair je vhodná pro máslové krémy, královskou polevu, cukrovou pastu, marcipán, květinovou a modelovací pastu. Při šetrném použití můžete dosáhnout nejjemnějších pastelových barev, zatímco přidáním dalších získáte zářivé barvy, aniž byste změnili konzistenci produktu, se kterým pracujete.

Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Složení produktu

Glycerol E422, Propylenglykol E551, Potravinářské barvivo E122, E133. E122 může mít negativní vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
CakeSupplies
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
info@cakesupplies.com
www.cakesupplies.com

Výrobní společnost
Sugarflair colours
2a Armstrong Road Manor Trading Estate Benfleet Essex SS7 4PW
info@sugarflair.com
www.sugarflair.com

Technické parametry

Kategorie: Barva gelová červená
Červené potravinářské barvivo
Výrobce Sugarflair
EAN 610370673256
Kód produktu A116

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva červená 30g extra barvící

Gelová barva červená, extra barvící. Balení 30 g.

62 Kč
206.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva - Vánoční červená - 25 g


115 Kč
460 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 30g

Gelová barva červená. Balení 30 g.

71 Kč
236.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Červená barva ve spreji - jedlá krev 30g - PME

Červená barva ve spreji - jedlá krev. Balení 30 g.

102 Kč
340 Kč / 100g

Skladem > 10 ks